Producenci

Sklep internetowy Home of Pets, oferuje różnorodne produkty dla zwierząt.  Na stronie internetowej sklepu można znaleźć dział, poświęcony w głównej mierze domowym gryzoniom. W dziale tym można znaleźć różne produkty, zarówno żywnościowe, jak i pielęgnacyjne czy bytowe.

Akcesoria i karma dla gryzoni, to główna domena tego działu. Wśród produktów umieszczonych na stronie, znaleźć można żywność dla królików, chomików, świnek morskich, fretek, myszek hodowlanych i nie tylko. Oferta produktów żywnościowych jest bardzo różnorodna. Jest dopasowana do potrzeb żywieniowych małych i dużych gryzoni. W sklepie dostępna jest karma sucha i mokra, a także wszelkiego rodzaju kolby ziarniste, przysmaki i przekąski dla gryzoni.

Poza karmą dla gryzoni, Home of Pets, oferuje również transportery do przenoszenia gryzoni, klatki różnej wielkości, szampony i inne środki do pielęgnacji futerka małych zwierząt oraz inne akcesoria pielęgnacyjne. Na każdym produkcie znajduje się informacja dla jakiego rodzaju gryzonia produkt ten jest przeznaczony, jak go dawkować itp. Koniecznie trzeba się stosować do zaleceń zawartych na opakowaniach produktów w sklepie zoologicznym.

Wszystkie produkty na stronie sklepu, są najwyższej jakości. Transportery i klatki są solidnie wykonane, są dzięki temu trwałe i nie ma obaw, że dany gryzoń swoimi ząbkami je uszkodzi. Z kolei żywność jest przygotowana bardzo starannie, wszystkie składniki są dobrane do siebie w taki sposób, by stanowiły cenne źródło witamin dla różnego typu gryzoni w każdym wieku. Każdy produkt na stronie sklepu jest atestowany.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl