Producenci

Home of Pets to doświadczony i wyspecjalizowany sklep, który zajmuje się sprzedażą i dystrybucją akcesoriów i produktów dla zwierząt. Dzięki stałej, indywidualnej pracy z klientem, możliwe jest dopasowanie szczegółowej oferty do potrzeb i oczekiwań właścicieli i ich pupili. Misją firmy jest zapewnienie wszystkim istotom żywym wygody, komfortu, bezpieczeństwa bytu.

Wśród asortymentu przedstawionego przez przedsiębiorstwo znajdują się przede wszystkim:


- akcesoria i karma dla psa - zbilansowane składniki odżywcze, dobrane do wieku, rozmiaru i rasy pupila,

- Wśród najbardziej popularnych i pożądanych przedmiotów znajdują się zarówno zabawki, gryzaki, jak i elementy poprawiające rozwój, wzrost i kształtowanie cech szczeniaków i dorosłych piesków,
- środki higieny dla psa - pampersy, szczotki do czyszczenia zębów, itp.
- akcesoria do nauki sikania,
- ubranka dla zwierząt,
- wiele innych.


Akcesoria i karma dla psa oferowane przez Home of Pets dobierane są do indywidualnych predyspozycji zwierzaka. Produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, dostarczające właścicielom, jak i ich pupilom bezpieczeństwa, radości i uśmiechu. Wybór odpowiednich produktów umożliwiony jest dzięki profesjonalnemu doradztwu ekipy pracującej dla firmy. Zakupy i przeglądanie najnowszej oferty przedsiębiorstwa możliwe jest dzięki specjalnie przygotowanej stronie internetowej. Sklep w sieci daje wiele nowych możliwości, a przede wszystkim szansę odpowiedniego i przemyślanego doboru poszczególnych produktów i akcesoriów.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl