Producenci

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sklep zoologiczny Home of Pets to miejsce idealne dla wszystkich miłośników zwierząt oraz ich pupili — małych i dużych. Internetowy sklep zoologiczny Home of Pets zapewnia swoim Klientom szeroki wybór produktów dla wszystkich milusińskich. Niniejsza kategoria zawiera bogatą ofertę kierowaną dla posiadaczy jednych z bardziej wymagających pod względem opieki stworzeń — ptaków. To z myślą o nich powstała ta kategoria.

"Akcesoria i karma dla ptaków" to dział sklepu Home of Pets, w którym znajdziemy różnego rodzaju artykuły dedykowane właśnie tym stworzeniom. Może zaopatrzyć się tutaj w klatki, piasek do klatek i oczywiście nabyć właściwą dla naszego zwierzaka karmę. Każdy odpowiedzialny i kochający swego skrzydlatego przyjaciela człowiek wie, iż właściwie dobrany pokarm to gwarancja zdrowia stworzenia. Sklep posiada w swoim asortymencie specjalnie opracowaną karmę suchą dla papug, karmę suchą dla kanarków, a także karmę suchą dedykowaną ptakom domowym. Jednak wiadomo, że ziarna to nie wszystko. W tym dziale zaopatrzyć możemy się również w kolby, tworzone z przeznaczone dla konkretnego gatunku ptaków. To ważne, by przy wyborze pokarmu pamiętać o indywidualnych potrzebach i preferencjach pupila, który znajduje się na co dzień pod naszą opieką. Im więcej wartości odżywczych i radości płynących z dobrego pożywienia, tym więcej zdrowia w ptasim śpiewie.

Home of Pets proponuje w tej kategorii także akcesoria dla ptaków, przede wszystkim różnego typu i różnej wielkości klatki. Dokonując wyboru "domku" dla naszego ptaka, musimy pamiętać, by kierować się nie tylko swoimi osobistymi upodobaniami, czy wyobrażeniami. Ptaszek będzie w klatce spędzał prawdopodobnie sporo czasu. W związku z tym trzeba zapewnić mu odpowiednie warunki i pełną wygodę, aby pobyt w klatce nie stanowił dla niego przykrego doświadczenia. Należy pamiętać, że nie samą karmą żyje ptaszek. To z natury swojej pragnące przestrzeni stworzenie, w odpowiedzi na zapewnienie przyjemnych i spokojnych warunków, na pewno odwdzięczy się swojemu właścicielowi pięknym śpiewem i długim zdrowiem.

Kiedy zaopatrzymy już naszego ulubieńca w klatkę, warto pomyśleć o zakupie podłoża, które będzie doskonałym uzupełnieniem lokum dla naszego małego przyjaciela. W tej kwestii możemy już kierować się własnym sądem dotyczącym wygody przeprowadzania prac porządkowych w mieszkanku ptasiego lokatora, jednakże nie możemy zapominać, że to nie nasza wygoda, ale komfort i zdrowie naszego podopiecznego są tu priorytetem.
Dokonując wybory karmy, piasku czy innych produktów dla swojego skrzydlatego pupila musimy pamiętać, że to on ma tutaj decydujące zdanie. Całe szczęście, dzięki Home of Pets, ma on w czym wybierać

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl