Producenci

Pozabiegowy kołnierz dla psa

Nasze czworonogi także przechodzą wiele operacji. Dlatego pies w kołnierzu to coraz częściej spotykany widok. Ważne jest przecież, aby osłonić kark zwierzęcia. Wtedy ma się pewność, że świeże szwy nie będą narażone na ślinę psa, który musi przyzwyczaić się do noszenia kołnierza. Na szczęście po maksymalnie 2-3 dniach ukochany pupil nie będzie już go próbował zdejmować, a zacznie powoli akceptować. Musimy być jednak, jako właściciele przechodzącego rekonwalescencję czworonoga, bardzo cierpliwi.

Kołnierz dla psa w zapobieganiu zakażeń

Rany goją się spokojnie przez 10 dni. Po tym czasie kołnierz dla psa można śmiało usunąć i wreszcie zwierzę poczuje się komfortowo. Będzie się swobodniej poruszać i mieć lepsze, wyraźniejsze pole widzenia. Nie uderzy o półki, ściany czy framugi i nie wywoła hałasu, który może dodatkowo go przestraszyć.

Mimo, że kołnierz dla psa ogranicza wykonywanie wszelkich, codziennych czynności, do jakich zaliczają się jedzenie i spanie, jest on jednak niezbędny. Aby taki strój, spełniający funkcję ochraniacza pooperacyjnego, znajdował się na karku psa przez cały okres gojenia, należy poświęcić więcej uwagi ukochanemu pupilowi. Bawmy się wtedy z nim bez przerwy, odwracajmy jego uwagę od kołnierza. Pies dzięki temu poczuje się w pełni, stu procentowo bezpieczny, a dziwny ubiór nie będzie go drażnił. Nowa sytuacja stanie się czymś normalnym.

Kołnierz dla psa dla każdej rasy

Taki kołnierz dla psa znajdziecie w naszym sklepie zoologicznym. Wybór jest bardzo szeroki. Od produktów, które są wykonane ze zwykłego plastiku po te droższe, ale za to bardziej miękkie i wygodne - piankowe lub dmuchane (lekkie, podobne do oponek, wewnątrz mające dmuchany balonik - aby nie uległ pęknięciu, należy mieć psa na oku przez cały dzień). Wszystkie spełniają swoje zadanie bez problemu. Chronią rany pooperacyjne. Uniemożliwiają dotykanie językiem narażonych na pęknięcie szwów.

Kołnierze dla psów dostępne są w różnych rozmiarach i wielu kolorach. Mają oczywiście możliwość regulacji, a niektóre są wodoodporne. Na ceny wszystkich towarów poza materiałem, ma także wpływ obwód szyi czworonoga. Jeśli jest on większy, wtedy koszt jest wyższy.

  • kołnierz dla psa Amstaff,
  • kołnierz dla psa Owczarek,
  • kołnierz dla psa Bulldog,
  • kołnierz dla psa Labrador,
  • kołnierz dla psa Dog niemiecki,
  • kołnierz dla psa Golden retriever,
  • kołnierz dla psa Seter irlandzki.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl