Producenci

Majtki i pampasy dla psów

Majtki i pampasy dla psa, to wynalazek, który już od jakiegoś czasu zagościł na sklepowych półkach, a ma za zadanie wspomóc utrzymanie higieny psów oraz zapewnić komfort ich właścicieli. Choć majtki i pampasy dla psa mogą być używane dla szczeniaków i psów seniorów, które mają problem z nietrzymaniem moczu, spełniają też inną rolę - ochronę suczek w okresie rui.

CHABA MAJTKI DLA PSA - CHARAKTERYSTYKA


Majtki wykonane są z cienkiego materiału, nie powodującego obtarć. Jest możliwość umieszczenia w nich dodatkowej wkładki czy chusteczki, aby zwiększyć ochronę przed przeciekaniem.
Posiadają specjalne gumki mocujące, które zapewniają utrzymywanie się majtek na miejscu. Są bardzo wygodne dla piesków.

ROZMIARY MAJTEK CHABA


W zależności od gabarytów psów, uzależnionych od poszczególnych ras dostępny jest szeroki wybór rozmiarów majtek:


- rozmiar 1 - rasy: Yorkshire terier, Pinczer miniatura
- rozmiar 2 - rasy: Jamnik miniatura, Pudel miniatura
- rozmiar 3 - rasy: Jamnik standard, Whippet
- rozmiar 4 - rasy: Foksterier, Cocker Spaniel, Pudel standard
- rozmiar 5 - rasy: Seter, Dalmatyńczyk, Bokser, Doberman
- rozmiar 6 - rasy: Owczarek niemiecki, Rottweiler
- rozmiar 7 - rasy: Owczarek kaukaski, Doberman, Dog

Oczywiście czasami warto nie trzymać się restrykcyjnie wytycznych rasowych, gdyż może okazać się, że pies danej rasy wzrostem i wagą przewyższa innych jej przedstawicieli. I odwrotnie, może być mniejszy od innych piesków danej rasy.

Właściciele psów powinni docenić zalety majtek i pampasów dla psów, gdyż pozwolą one zapobiec niekontrolowanym zanieczyszczeniom, powodowanym przez ich pupili. Przydatne są to nie tylko w domu, gdzie np. chcemy zapobiec pojawieniu się plam na dywanie czy kanapie. Ich funkcjonalność z pewnością przyniesie korzyść w miejscach publicznych, gdzie bez stresu możemy udać się z pieskiem, ale także np. na wakacjach. Są oczywiście miejsca, gdzie zwierzęta są mile widziane, ale nieczystości przez nie powodowane już nie. Natomiast majtki pampasy skutecznie zabezpieczą przed taką ewentualnością.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl